Wisełka

Wisełka to nieduża i urokliwa nadmorska miejscowość letniskowa umiejscowiona w północno – środkowej części wyspy Wolin. Stanowi znakomite miejsce dla osób chcących wypocząć w ciszy i spokoju, na łonie natury i skorzystać z jej dobrodziejstw takich jak plażowanie, wędrówki piesze czy rowerowe, zbieranie grzybów, albo wędkowanie.

Piaszczysta i piękna plaża znajduje się u stóp klifowego urwiska ciągnącego się wzdłuż wybrzeża na odcinku około 2 km. Chcąc dotrzeć na plażę  trzeba przejść przez sosnowy i bukowy odcinek Wolińskiego Parku Narodowego. Bałtycka woda w rejonie Wisełki posiada zazwyczaj znacząco wyższą temperaturę od wody w Bałtyku np. na wysokości Kołobrzegu.

Miłośników golfa bardzo zainteresuje fakt, że na wschodniej granicy Wisełki rozciąga się – jedno z największych pól golfowych w Europie. Można tu rozpocząć naukę lub doskonalić umiejętności gry w golfa. W środkowej części  pola golfowego, na wzgórzu, umiejscowiony jest uroczy pałacyk z kawiarnią, sklepem ze sprzętem sportowym oraz panoramicznym widokiem na  okolicę.